1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (6 Votes)

Як повідомляє активіст, політик та волонтер Олег БОЙЧЕНКО, у суботу, 30 вересня, було дуже гаряче перед будинком, де в екологічно чистому Кудашево під Кривим Рогом мешкає генеральний директор ПАТ АМКР Парамжит Калон. Його в черговий раз попередили – Досить Труїти Кривий Ріг!

Кривий Ріг Кудашево Парамжит Калон палали шини екологія попередження

Сьогодні, 30.09.17р. ЦПСК провело попереджувальну акцію перед будинком керівництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з метою привернення уваги останнього до екологічної ситуації в місті.
Промисловий гігант є найбільшим забрудником повітря у Кривому Розі, постійне ігнорування керівництвом металургійного комбінату заяв та прохань громадськості, екологічної безпеки та стандартів ведення підприємницької діяльності більше не може продовжуватись і сама громадськість міста такого зухвальства терпіти не буде.
Тому активістами руху було прийнято рішення дати керівництву ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», яке проживає в екологічно чистій місцевості в с. Кудашево, подихати тим, чим криворіжці дихають щодня.
В ході акції ветеранами АТО було запропоновано керівництву комбінату переїхати з с. Кудашево в район станції Червона.
Після проведення акції, активісти були затримані поліцією, так як пішла інформація (від керівництва Арселору) що у активістів бачили предмети схожі на зброю. Під час обшуків поліцією зброї виявлено не було.

Так чи інакше, це продовження боротьби за чисте повітря нашого міста.
Боротьби яка переходить до радикальної фази, так як цивілізованої мови керівництво Арселору не розуміє...

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Олег БОЙЧЕНКО та ЦПСК

Добавить комментарий