1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє активіст, помісний депутата міськради Тетяна КОРИНЕНКО, з посиланням на «Дніпроград», Антимонопольний комітет України звинуватив Криворізьку міську раду в обмеженні економічної конкуренції, та, зобов'язав припинити антиконкурентні дії

150417 11

У 2014 році міська влада Кривого Рогу прийняла рішення, яким ввела мораторій на установлення тимчасових споруд у місті. Таким чином, протягом тривалого періоду для суб’єктів господарювання були створені бар’єри вступу на ринки реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у тимчасових спорудах.
Територіальне відділення Антимонопольного комітету визнало таке рішення порушенням чинного законодавства та рекомендувало Криворізькій міській раді припинити неправомірні дії.

Ст. 46. Закону Про захист економічної конкуренції
2. Рекомендації органів Антимонопольного комітету України підлягають обов'язковому розгляду органами чи особами, яким вони надані. Про результати їх розгляду Антимонопольному комітету України, його територіальному відділенню повідомляється у десятиденний строк з дня отримання рекомендацій, якщо органами Антимонопольного комітету України не продовжено цей строк.
3. За умови виконання положень рекомендацій у разі, якщо порушення не призвело до суттєвого обмеження чи спотворення конкуренції, не завдало значних збитків окремим особам чи суспільству та вжито відповідних заходів для усунення наслідків порушення, провадження у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції не розпочинається, а розпочате провадження закривається.

Якщо заходи Криворізьким виконкомом не будуть вжиті:
ст. Стаття 37. Початок розгляду справи
1. У разі виявлення ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, в тому числі наслідків такого порушення, органи Антимонопольного комітету України приймають розпорядження про початок розгляду справи.
2. Розпорядження про початок розгляду справи надсилається відповідачу протягом трьох робочих днів з дня його прийняття. У разі коли відповідача визначено після початку розгляду справи, йому протягом трьох робочих днів надсилається розпорядження про залучення до участі у справі як відповідача разом з розпорядженням про початок розгляду справи.
3. Повідомлення про початок розгляду справи надсилається заявнику та третім особам.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист економічної конкуренції.

Від редакції сайту Весь Кривий Ріг
Не дивлячись на «мораторій», з 2014 року в Кривому Розі з’явилось безліч споруд, підпадаючих під термін МАФ. Безліч нових кіосків, міні-перукарень, ТОК почали працювати за цей період... Тільки по Законам їх не існує, і не повинно бути... Тому їх «життя» та процвітання залежить тільки від настрою та примх чиновників...
Кому вигідна така схема, вирішуйте самі...

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий